herb Topicar Auto Części
Topicar Auto Części   GRYF Borzęcin

2017-02-20, 19:30

Borzęcin skazywany na porażkę z Topicarem AC rozegrał bardzo poprawny mecz inkasując jeden punkt. Gryf wykorzystał ubytki kadrowe przeciwnika dysponując w dniu meczu licznym składem. W pierwszej części pojedynku ładną bramkę zdobył Dawid Zydroń, który niespodziewanie szybko wrócił do drużyny po ubiegłotygodniowej kontuzji. Korzystny wynik utrzymał się do przerwy, a solidna obrona nie pozwalała na zbyt wiele zespołowo grającemu rywalowi. Początek drugiej odsłony rozpoczął się chaotycznie, a najlepszy strzelec TLF skrzętnie to wykorzystał posyłając piłkę między słupki Bartłomieja Obłąka. Wynik do końca meczu nie uległ już zmianie, choć obie drużyny miały swoje okazje by przechylić szalę na swoją korzyść. Do zakończenia sezonu pozostały dwie kolejki i wciąż toczy się batalia kilku drużyn o utrzymanie i bezpieczne miejsca w tabeli dające przepustkę do gry w Ekstraklasie TLF na kolejny sezon bez konieczności rozgrywania meczy barażowych. Poznaliśmy natomiast nowego Mistrza Tarnowskiej Ligi Futsalu, swój drugi tytuł zdobyła drużyna Lumaro Elbud. Gratulujemy !

5. Dawid Mularz
7. Dawid Zydroń bramka