herb GRYF Borzęcin
Kocik Grabówka   GRYF Borzęcin

2017-01-23, 20:05

Czas spotkania: 30 min.

Kiedy przez większość meczu prowadzi się dwoma bramkami, to strata punktów pozostawia spory niedosyt. Tym bardziej, że pierwsza połowa w wykonaniu futsalowców z Borzęcina była niemal bezbłędna. Na prowadzenie drużynę wyprowadził Mariusz Zabiegała wespół z Pawłem Knapem. Potężny strzał od poprzeczki trącił jeszcze ten drugi, który chwilę później doznał kontuzji i nie mógł już kontynuować gry. Prowadzenie pod koniec pierwszej części meczu podwyższył Dawid Zydroń posyłając piłkę z ostrego konta od słupka do bramki przeciwnika. Po zmianie stron Gryf kontrolował mecz, choć Grabówka miała swoje okazje. Rywale wzięli czas, a chwilę później zdobyli kontaktowego gola. Czas uciekał, a wynik satysfakcjonował Borzęcin, który bronił dostępu do bramki. Po raz kolejny oponent mając na swoim koncie cztery faule nie popełnia już przewinienia, a w ostatniej minucie meczu zasłonięty Bartłomiej Obłąk wpuszcza piłkę między słupki na 2:2. Zwycięstwo wymyka się z rąk i tracimy ważne dwa punkty. Kolejny mecz odpowie na pytanie, czy Gryf jest w stanie odbić się od dna ligowej tabeli w konfrontacji z ostatnim w zestawieniu Rock N' Rollem.