herb Topicar Auto Części
Topicar Auto Części   GRYF Borzęcin

2016-12-05, 20:05

To już 2 godziny, cztery mecze bez gola ! Na futsalowych parkietach taka sytuacja zdarza się niezwykle rzadko. Borzęcin śrubuje niekorzystną statystykę i przegrywa kolejny już mecz. Topicar Auto Części, to ligowy wicemistrz i po raz kolejny wygrywa zasłużenie. Cierpliwość pod bramką Mariusza Mucka została nagrodzona i Damian Świątek dał prowadzenie. Jeszcze przed przerwą przeciwnicy podwyższyli na 2:0, choć wcześniej Rafał Ciesielski był bliski wyrównania. Po zmianie stron Gryf ruszył do odrabiania strat, lecz szybka kontra dała Topicarowi trzeciego gola. Frustracja dała się we znaki w końcówce meczu, gdzie mnożyły się faule i pretensje do dwójki sędziowskiej. W konsekwencji rzut karny na gola zamienił wspomniany Świątek, od kilku lat najlepszy strzelec TLF. Chwilę wcześniej Rafał Ciesielski za drugą żółtą kartkę i niesportowe zachowanie "wyleciał" z boiska. Bezradność w ofensywie sięga zenitu i czas najwyższy na przełamanie. Symboliczna zmiana strojów na mecz z Topicarem nie pomogła więc przyczyn słabej dyspozycji musimy szukać w kolejnych dniach.

2. Robert Płachno ??ta kartka
4. Dawid Mularz