10 kolejka - Ekstraklasa TLF PS
Topicar Auto Części
3:1 GRYF Borzęcin
(D.Curyło)
Przed potyczką z Topicarem zawodnicy z Borzęcina mieli okazję do objęcia fotela lidera Ekstraklasy TLF. Przeciwnik znając sytuację w stawce, by znów włączyć się do gry o najwyższe cele potrzebował zwycięstwa. Gryf odczuwał najwyraźniej presję na parkiecie, bo gra była daleka od ostatnio prezentowanej formy. Topicar natomiast dysponował tego dnia liczną kadrą, a ich gra układała się z każdą minutą meczu. Po kilku próbach zdobyli gola, a jeszcze przed przerwą padła druga bramka znów autorstwa Łukasza Nogi. "Seledynowi" rozgrywali bardzo dobry mecz w obronie kierowanej przez Artura Prokopa. Po zmianie stron Borzęcin miał swoje okazje, jednak to Topicar błyszczał skutecznością powiększając wynik na 3:0. W końcówce pojawiła się szansa dogonienia rezultatu po golu z przedłużonego rzutu karnego Dawida Curyło. Kolejne okazje nie znalazły drogi do bramki przeciwnika, który tego wieczoru był lepiej dysponowany. Gryf utrzymał pozycję w tabeli, która jest obecnie bardzo wyrównana.