Startuje nowy sezon TLF 2018/2019

• autor: futsalborzecin, 2018-10-28 10:08

W dniu dzisiejszym inauguruje kolejny już sezon Pawłowski Sport - Tarnowskiej Ligi Futsalu 2018/2019. Mecze rozgrywane będą w każdą niedzielę w hali sportowej CKZiU Tarnów-Mościce. Ekstraklasa w której od kilku sezonów występuje GRYF Borzęcin liczyć będzie 10 zespołów. Poza stałymi bywalcami w roli beniaminka prezentować się będzie PIOTRANS Team oraz Zakłady Mechaniczne od początku z aspiracjami gry o najwyższe cele. Tytułu po raz kolejny bronić będzie Lumaro Elbud. Futsalowcy z Borzęcina w pierwszym pojedynku (niedziela, 28.10.2018r. g. 18:10) mierzyć się będą z utytułowanym Topicarem Auto Części, choć ich poprzedni sezon do udanych nie należał, zapowiada się zacięty pojedynek o pierwsze ligowe 3 punkty nowego futsalowego rozdania na tarnowskim parkiecie. GRYF znany jest ze stabilnej i niezmienionej kadry, co mocno konsoliduje zespół. Tak też będzie w tym sezonie. Po dłuższym rozbracie z futsalem wraca Rafał Ciesielski, a personalia uzupełni młody Igor Kwaśniak. Kadra 2018/2019: Mariusz Mucek, Bartłomiej Obłąk, Robert Płachno, Adam Zawada, Krystian Białek, Rafał Ciesielski, Dawid Mularz, Paweł Knap, Konrad Machalski, Dawid Curyło, Dawid Zydroń, Łukasz Dziedzic, Igor Kwaśniak, Mariusz Zabiegała.

3 kolejka TLF - Westovia Okna Pawłowski 1:3 GRYF Borzęcin