KADRA GRYF Borzęcin 2016/2017

• autor: futsalborzecin, 2016-10-03 08:50

Do rozpoczęcia nowego sezonu Ekstraklasy Tarnowskiej Ligi Futsalu 2016/2017 pozostało dokładnie dwa tygodnie. GRYF Borzęcin już dziś prezentuje kadrę drużyny, jaką będzie miał do dyspozycji menadżer Marcin Kwaśniak w zbliżającym się futsalowym sezonie. Aż 13 zawodników zgłosiło akces gry w TLF. Oznacza to, że wszyscy piłkarze są do dyspozycji lecz nie obejdzie się bez rotowania składem. W zespole nie będziemy oglądać nowych twarzy, Borzęcin reprezentować będzie "stara gwardia". Między słupkami Mariusz Mucek oraz Bartłomiej Obłąk, który godził będzie grę z nauką w Krakowie. Pewni występów są m.in. Robert Płachno, Krystian Białek, Dawid Mularz oraz Paweł Knap leczący obecnie uraz pachwiny. Niepokorny Rafał Ciesielski zapowiada skupić się w nowym sezonie tylko na grze, tym bardziej że jest "na cenzurowanym" KD TLF. Dawid Curyło po powrocie do drużyny zostaje na stałe. Pracę za granicą z futsalem łączył będzie Dawid Zydroń. W obwodzie pozostają Łukasz Dziedzic oraz najmłodszy w drużynie Andrzej Mika. Adam Zawada wyjeżdża na delegację, będzie do dyspozycji w drugiej części sezonu. Odwrotną sytuację ma Mariusz Zabiegała po ciężkiej kontuzji gra regularnie, lecz z końcem roku planowany ma zabieg i pauzował będzie kilka tygodni. "Mamy dobrą sytuację kadrową, a w zespole "team spirit". Zawodnicy uczestniczą w przedsezonowych zajęciach, jak widać tęsknią już za futsalem. Każdy z chłopaków chce grać w hali, lecz są też inne obowiązki które rozumiem, dlatego nieuniknione będą rotacje w składzie. Wszyscy mają już spore doświadczenie na futsalowym parkiecie w Tarnowie, dlatego każdy może wnieść coś pozytywnego. Najważniejsze jest zdrowie i brak wykluczeń, a o wyniki będę spokojny" - ocenia Marcin Kwaśniak.

11 kolejka - (B)oca Czemarol 1:5 GRYF Borzęcin