TURNIEJ ORLIK U18 ! Informacje

• autor: futsalborzecin, 2016-08-17 12:45

Trwają zapisy do Turnieju ORLIK U18 - "Futsalowe zakończenie wakacji".
Początek zawodów - 31 sierpnia 2016r. godz. 9:00, boisko ORLIK w Borzęcinie Górnym.
Udział w rozgrywkach jest bezpłatny !
PULA NAGRÓD PIENIĘŻNYCH 600zł !

a tak było rok temu podczas V EDYCJI TURNIEJU U18 w Borzęcinie
----  "Futsalowe zakończenie wakacji" - 31.08.2015r. ---

LOSOWANIE/TERMINARZ zaprezentowany zostanie w piątek tj. 26 sierpnia 2016r.

ZGŁOSZONE DRUŻYNY:
1. Zachodnia Banda
2. Bielcza
3. FC Kopacze
4. No Name
5. Elbud Borzęcin
6. Czarne Smoki
7. Dream Team
8. Strażak Mokrzyska

Do pobrania:
Formularz zgłoszeniowy - przesłać na adres futsal.borzecin@interia.pl
Oświadczenie oraz wzór zgody rodzica/opiekuna
Zgłoszenie kadry drużyny
Regulamin Turnieju ORLIK U18

Informacje:
Kierownikiem drużyny/Opiekunem musi być osoba pełnoletnia (może być to zawodnik grający). Przypominamy o bezwzględnym zakazie gry na ORLIKU w korkach, lankach czy korkotrampkach ! Obowiązuje obuwie halowe, śniegowe lub turfowe/orlikowe. Mile widziane ochraniacze. Grać będziemy piłką futsalową. Nad prawidłowym przebiegiem rozgrywek czuwać będzie dwójka doświadczonych arbitrów OZPN Tarnów, na co dzień sędziująca m.in. Pawłowski Sport Tarnowską Ligę Futsalu. Prosimy o przyjazd drużyn najpóźniej 20 min. przed swoim pierwszym meczem, by dokonać weryfikacji i dopełnić formalności. Szczegółowy (wstępny) regulamin rozgrywek dostępny jest poniżej. Prosimy o zapoznanie się z nim, a w razie pytań można kontaktować się z Organizatorem pod nr tel. 500451284. WAŻNE !!! Uzupełniony FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY należy przesłać drogą mailową na adres futsal.borzecin@interia.pl najpóźniej do czwartku tj. 25 sierpnia 2016r. do godz. 12:00. W związku z brakiem jakichkolwiek opłat za udział w turnieju liczymy na rozsądne podejście do sprawy, a mianowicie zgłoszenie = udział. Pozostałe dokumenty są do pobrania poniżej i można dostarczyć je w dzień zawodów do stolika sędziowskiego. Przypominamy o obowiązku posiadania zgód rodziców lub opiekunów w przypadku udziału zawodników niepełnoletnich w rozgrywkach.

TURNIEJ przewiduje podział na dwie Grupy A i B (po cztery zespoły). Mecze rozgrywać będziemy 1 x 15 min. Z poszczególnych grup awans uzyska po dwie najlepsze drużyny, które zagrają w fazie pucharowej.

.

12 kolejka - Kocik Grabówka 2:2 GRYF Borzęcin