GRYF Borzęcin - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Witamy na nowej stronie Borzęcińskiego Stowarzyszenia Futsalu GRYF
  •        

Wspiera Nas


URZĄD GMINY
BORZĘCIN

Wyniki

Ostatnia kolejka 5
Topicar Auto Części Westovia Okna Pawłowski
GRYF Borzęcin 3:1 Grupa Azoty PROREM
Lumaro Elbud 11:6 Pchelkowsky Tar - Sped
(B)oca Czemarol/Mado 2:1 Biała Gwiazda
Control Process Luxtorpeda 2:9 Sportmossimo.pl Grabówka

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 6
Control Process Luxtorpeda - Grupa Azoty PROREM
GRYF Borzęcin - Lumaro Elbud
Westovia Okna Pawłowski - (B)oca Czemarol/Mado
Sportmossimo.pl Grabówka - Topicar Auto Części
Pchelkowsky Tar - Sped - Biała Gwiazda

Najnowsza galeria

4 kolejka - GRYF Borzęcin 2:5 Pchelkowsky Tar-Sped
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 129, wczoraj: 193
ogółem: 186 662

statystyki szczegółowe

Logowanie

O klubie

BORZĘCIŃSKIE STOWARZYSZENIE FUTSALU „GRYF”

zostało zarejestrowane i wpisane do Ewidencji Klubów Sportowych prowadzonej przez Starostę Brzeskiego w dniu 15 października 2008r. Oficjalne rozpoczęcie działalności statutowej - 1 styczeń 2009 r. Klub sportowy działający w formie stowarzyszenia liczy 20 członków zwyczajnych. Prowadzi m.in. zajęcia sportowe z grupą młodzieżową liczącą ok. 15 osób. Jest to sekcja piłki nożnej pięcioosobowej (futsal) w kategorii wiekowej (16-35 lat). BSF GRYF organizuje również zawody i rozgrywki sportowe podczas wakacji oraz ferii zimowych na terenie Gminy Borzęcin.


Drużyna Futsal GRYF Borzęcin, a obecnie GRYF Borzęcin powołana została przez ówczesny Zarząd BSF "GRYF" w lutym 2010r. Kadra zespołu niezmiennie składa się z miejscowych piłkarzy z Borzęcina. Futsal GRYF Borzęcin rozpoczął przygodę z futsalem od turnieju Pucharu Ligi 2010 w Tarnowie podczas którego futsalowcy z Borzęcina zajęli pierwsze miejsce w swojej grupie, a następnie odpadli z zawodów w ćwierćfinale. Ligowe rozgrywki, to start w Powiatowej 3 Lidze Futsalu w Brzesku w sezonie 2010/2011 i wywalczony awans z pierwszego miejsca w grupie do drugiej PLF w Brzesku. Kolejnym sukcesem i niespodzianką było zwycięstwo w tarnowskim Pucharze Ligi w 2011r. GRYF Borzęcin po raz drugi zagrał w tym turnieju gościnnie i awansował do finału, gdzie w rzutach karnych pokonał utytułowaną drużynę Rock N' Rolla. Sezon 2011/2012 to udział w najwyższej klasie rozgrywkowej w Brzesku. Po reorganizacji futsalowcy z Borzęcina przystąpili do rywalizacji w pierwszej lidze, którą zakończyli jako beniaminek na trzecim miejscu. Borzęcanie na podium wskoczyli w ostatniej kolejce remisując swój mecz z drużyną Ogrodowej, co było kolejną niespodzianką. Ostatni rok, to sezon 2012/2013 w którym GRYF rozgrywał mecze ligowe na dwóch parkietach rywalizując w Pierwszej Powiatowej Lidze Futsalu w Brzesku oraz od drugiej rundy pod logiem Tad-Bud w Pierwszej Tarnowskiej Lidze Futsalu. W Brzesku zawodnicy Gryfa wywalczyli tytuł Wicemistrza PLF, natomiast w Tarnowie utrzymali drużynę Tad-Bud w środkowych rejonach tabeli. Aktualnie w drużynie nie zaszło wiele zmian. Od momentu jej założenia w kadrze figurują sami borzęcanie. Menadżerem zespołu niezmiennie jest jego założyciel i Prezes BSF Marcin Kwaśniak, który święcił sukcesy na parkietach TLF z drużyną Tad-Bud, a obecnie w jej miejsce wprowadził GRYF Borzęcin do Pierwszej Tarnowskiej Ligi Futsalu - Mpetrol od sezonu 2013/2014. Trzy lata wspólnej gry i chęć rywalizacji z najlepszymi przez piłkarzy Gryfa sprawiła, że postanowili oni spróbować swoich sił w najwyższej klasie rozgrywkowej w Tarnowie. GRYF Borzęcin wspierany jest przez Urząd Gminy Borzęcin działając jako klub sportowy na terenie gminy reprezentując ją w rozgrywkach ligowych i na turniejach poza jej granicami. W tym sezonie partnerem wspierającym działalność zespołu jest Firma Tad-Bud, która tym samym nadal utożsamia się z tarnowskim futsalem.

Zakładane cele działalności statutowej BSF „GRYF”

Popularyzacja dyscypliny sportu, jaką jest piłka nożna pięcioosobowa – FUTSAL,  wśród młodzieży oraz dorosłych. Organizacja współzawodnictwa sportowego, czasu pozalekcyjnego oraz poprawa kondycji mieszkańców gminy Borzęcin, poprzez czynny udział w rozgrywkach sportowych. Reprezentowanie Gminy Borzęcin w rozgrywkach Powiatowej Ligi Futsalu w Brzesku (w latach 20010-2012), Pierwszej Tarnowskiej Ligi Futsalu - Mpetrol (od 2013r.) oraz na zawodach i turniejach halowych organizowanych poza obszarem gminy. Skutki wynikające z działalności Futsal „GRYF” Borzęcin, to przede wszystkim możliwość sportowego rozwoju dla piłkarza oraz wzajemna rywalizacja podczas organizowanych rozgrywek. Szansa osiągania sukcesów oraz wyróżnień w tej dyscyplinie sportu kształtuje charakter i osobowość oraz motywuje do dalszej pracy na treningach i meczach.

Borzęcińskie Stowarzyszenie Futsalu "GRYF"
Waryś 327A
32-825 Borzęcin
tel. 500 451 284
Regon: 120790791
NIP: 869-193-52-45
e-mail: futsal.borzecin@interia.pl

Zarząd BSF "GRYF"

Prezes – Marcin Kwaśniak
V-ce Prezes – Michał Bielawski
Sekretarz – Adam Zawada
Skarbnik – Joanna Wicher
Członek zarządu – Rafał Ciesielski

Komisja Rewizyjna
Przewodniczący: Artur Koza
Członek – Mariusz Zabiegała
Członek – Mariusz Mucek

 

 

Tutaj gramy

Reklama

Najbliższe spotkanie

GRYF BorzęcinLumaro Elbud
GRYF Borzęcin   Lumaro Elbud
2017-11-27, 19:35:00


Statystyki przedmeczowe »

Losowa galeria

V edycja Turnieju ORLIK U18 - "Futsalowe zakończenie wakacji"
Ładowanie...

Ostatnie spotkanie

GRYF BorzęcinGrupa Azoty PROREM
GRYF Borzęcin 3:1 Grupa Azoty PROREM
2017-11-20, 19:35:00
    relacja »

Reklama